Bilgi: Veritabanımızda an itibariyle toplam 198 kategori ve 1207 kayıtlı firma bulunmaktadır.
|
Çankaya Burada ! Sizin firmanız nerede ?
  Finans
  Spor
  Turizm
Tüm Kategoriler için tıklayın
Firma : ASANSÖR REVİZYON FİYATLARI ANKARA 0312-3098553
 Üye Tipi
:
Bronz Paket
 Yetkili Kişi
:
ankara asansör revizyonu
 Telefon
:
0312 3098553
 GSM No
:
 Fax
:
 Adres
:
 Ülke / Şehir / İlçe
:
Türkiye / ankara / çankaya
 Email
:
 Web
:
 Başlangıç Tarihi
:
20.01.2014
 Bitiş Tarihi
:
20.01.2024
  •  Firma Hakkında
  •  Resimler
  •  Harita

Asansör Revizyonu Ankara

 asansör revizyonu ankara, asansör tamiri ankara, asansör yıllık bakım fiyatları ankara

Ankara nın en iyi en deneyimli ve köklü asansör firmalarından olan Ankara ASANSÖR yepyeni yüzüyle en kaliteli ve hızlı hizmet anlayışıyla çalışmaya devam etmektedir. Asansör tamiri Ankara ve Asansör revizyonu konusunda Ankara da Profesyonel çözümler için bizimle irtibata geçebilirsiniz. ANKARA ASANSÖR olarak bir telefon kadar uzağınızda size hizmet etmek için bekliyoruz.

ASANSÖR MONTAJI ANKARA


Ankara Asansör satışını gerçekleştirdiği ürünlerin yanı sıra montaj konusuna verdiği ehemmiyet de sınırsızdır. Montajını gerçekleştirdiği asansörlere belli bir süre garanti kapsamında servis hizmeti vermektedir. Montaj işlemleri uzman ekip ve mühendislerden oluşmaktadır. Oluşabilecek tüm problemleri önceden hesaplayan personelimiz sorunsuz bir asansör kullanımı için yapılması gereken tüm işlemleri eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

ASANSÖR BAKIMI ANKARA
Asansörler kullanım amacı gereği tüm gün çalışan makinelerdir. Bu yüzden doğru projelendirilmemiş montajında eksiklikler bulunan yada revize edilmesi gereken asansörler kısa aralıklara arıza vermektedirler. Asansörlerinizde sık sık problem yaşamak istemiyor asansörünüz için gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorsanız yapılması gerekenleri aşağıda sıraladık.

PERİYODİK ve YILLIK BAKIM FİYATLARI ANKARA


*Asansörlerde sık sık problem yaşanmaması
*Modernizasyon işlemlerini gerçekleştirdiği asansörlerin uzun ömürlü kullanımları
*Bakımı üstlendiği asansörlere verdiği 7 gün 24 saat hizmeti
*Uzman Ekibi ve Mühendisleri
*Sağlam Alt yapısı
ve tüm asansör sektörüne sağladığı lojistik destek ile sizlere hizmet vermekten memnun olacaktır.

ASANSÖR REVİZYON FİYATLARI ve ASANSÖR REVİZYONU ANKARA
Binalardaki kurum ve kuruluşlardaki asansörler görevi gereği 7 gün 24 saat hizmet verdikleri için zamanla teknik ömürlerini tamamlarlar. Bu sebepten dolayı asansörlerinizin için gerekli olan modernizasyonu yaptırmanız gerekmektedir. Modernizasyon yaptırılmasının başlıca sebepleri :

Asansör Emniyeti
Asansörünüzü güvenlik standartlarında kullanmalısınız. Asansör güvenliği ve emniyeti için kullanım süresi belirli olan ürünlerin değişimi yapılmalıdır. Bu ürünleri servis ekibimiz yapacakları etüt çalışması ile belirler. Genel olarak asansör kullanımında değiştirilmesine gerek duyulan ürün grupları aşağıdaki gibidir:

Kumanda ve tahrik grupları:
*Kumanda tablosu
*Tahrik paketi
*Kuyu bilgi üniteleri
*Kabin kablajı
*Kuyu kablajı

Makine motor ve regülatör:
*Makina ve fren
*Motor
*Regülatör

Emniyet sistemleri:
*Paraşüt sistemi
*Kabin üstü buatı
*Kuyu dibi acil durdurma butonu
*Kuyu aydınlatması
*Acil kabin aydınlatması

Estetik:
*Kabin kasedi
*Kat kasetleri
*Kabin dekorasyonu
*Kabin aydınlatması

Kapılar:
*Kabin kapısı
*Kat kapıları
*Kapı mekanizmaları
*Kapı kilitleri
Asansör revizyonu, asansör revizyon fiyatları, ankara asansör firmaları, asansör tamiri ankara,


Asansör Elektrik Tasarrufu
Asansör kullanımında elektrik en önemli masraflardan birisidir. Kullanılan asansör modeline göre harcanan belli bir elektrik miktarı bulunmaktadır. Asansörde bulunan ürün grupları için gerekli bakımlar yapılmadığında asansörünüz fazla güç tüketir bu da hem elektrik masrafları hem de donanımsal problemler yaşanmasına sebebiyet verir. Bu yüzden elektrik tasarrufu sağlamak ve donanımsal problemler yaşamamak için değiştirilmesi gerekli olan bazı ürün grupları kullanılır bunlar :

*Makine motor grubu
*Tahrik grubu
*Kumanda tablosu

Asansör Dizaynı
Asansörünüzün görünümünü restore etmek asansör kullanımı haricinde bulunduğu ortama estetik de getirmektedir.
Ankara Asansörün yetkili personeli asansörünüzün eskimiş görünümünü yenilemek için asansörün bulunduğu ortama en uygun tasarım şeklini oluşturarak gerekli görülen restorasyonları yapacaktır. Asansörlerin restorasyonunda değiştirilmesi gereken ürün grupları:

Kabin Dekorasyonu (Kaplama ve Aksesuarlar)
*Kat ve kabin kapıları
*Kat ve kabin kasetleridir
*Konfor

Asansör Konfor
Asansörünüzün kullanımında konforu yüksek tutmak güvenlik açısından da gereklidir. Bu sebeple konforu ne kadar iyi olursa emniyeti de bir o kadar iyidir. Çünkü asansör konforu asansörlerin elektronik ve mekanik aksamlarıyla bire bir bağlantılı olmasından ötürü konforu yüksek tutulan bir asansörün emniyeti de yükselir.

Asansörün konforunu yüksek tutmak için değiştirilmesi gereken ürün grupları:

*Makine motor grubu
*Tahrik grubu
*Kat ve kabin kapıları
*Kabin dekorasyonu
*Ray ve mesnetlerin kontrolü ve gerekiyorsa tekrar ayarı

Asansör Performansı
Asansör kullanım amacından dolayı sürekli hizmet veren bir mekanizmadır. Asansör elektronik aksamları belli bir süre sonra gerekli performansı sağlayamamaktadır. Performansı sürekli yüksek tutmak ve kullanım kolaylığı sağlamak için bazı ürün gruplarını değiştirmek gerekir. Bunlar:

*Makine motor grubu
*Tahrik grubu
*Kumanda tablosu
*Kat ve kabin kapıları
*Kuyu bilgi üniteleri

PROJELENDİRME
Projelendirilmesi yada revize edilmesi gereken asansörler uzman ekibimiz ve mühendislerimiz tarafından proje alanında incelenir. İncelemesi yapılan proje alanının gerekli çizimleri mühendislerimiz ve teknikerlerimiz tarafından hazırlanır. Hazırlanan çizim ve dokümanlar kısa bir zamanda gerekli departmanlara ulaştırılır. Projelendirme işlemleri müşteri isteği ve danışmanlarımız tarafından belirlenecek olan model ve özellikler mühendislerimiz tarafından onaylandıktan sonra fiyatlandırmak için pazarlama departmanımıza gönderilir. Müşteri ile sağlanmış olan mutabakat sonrası mühendislerimiz çizimleri tekniklere devreder ve projelendirme işlemi sonuçlanmış olur.

ÖZEL ÇÖZÜMLER
Sizin belirlediğiniz ölçüler için en ideal asansör uygulanamalarının düzenlemesi bu sistemin sorunsuz ve teknik şartlara uygun halde yerine getirilmesi sağlanmaktadır.
 

 asansör bakımı

asansör servisi

asansör arıza

asansör revizyonu

asansör malzeme satışı

asansör kontrolü

35 yıllık tercübemizle kalite ,ucuz,garanti hepsi bir arada

asansör ruhsatı

asansör proje

asansör onarımı

 

ASANSÖR TAMİR BAKIM ANKARA

Asansör tamir bakım servisi olarak en iyi hizmeti ve en güvenli servisi vererek asansörün düzgün ve sağlıklı çalışması için en doğru asansör bakım ve servisini yapmaktayız. Asansör bakım servislerimizde yaklaşık ortalama 1 saat gibi asansör bakımını yapıp asansörün düzgün ve hatasız çalışması için elimizden geleni yapmaktayız.

Bazı asansörcüler asansör bakım süresini yaklaşık 15 dakikada bitirip asansör’e daha detaylı bakım yapmayıp asansör’ün hatalı çalışmasını sağlayabiliyor ve asansör bakım zamanı gelmeden asansör arızaya geçebiliyor.

Asansör tamir ve bakım servisi Ankara olarak asansöre en iyi şekilde bakım yaparak asansörün güvenli,hatasız ve sağlıklı çalışmasını sağlamaktayız.Sizde Ankara’nın en iyi asansör bakım servisi,asansör arıza servisi,asansör revizyon servisi,olarak bizleri arayabilirsiniz.

 

ASANSÖR BAKIMI YAPTIRILMAYAN ASANSÖRLER

Bazı apartman sakinleri asansörlerine bakım yaptırmamaktadır.Bunun nedeni gereksiz bakım ücreti ödemek için sanıyorlar ve asansöre bakım yaptırmıyorlar.Asansörün bakımsız ne hale geldiğini aşağıda maddeler halinde belirtelim.

1. Asansörde halat kopması zamanla halat yıpranır ve aşınarak kopar.

2. Asansörün kapısı açıkken asansör çalışır ve insanlar vücudunu sıkıştırabilir veya asansör boşluğundan düşebilir.

3. Asansör’ün kapılarında elektrik devreleri bulunmaktadır ve asansör’ün kapılarına su ve nemlenme olunca kapıya

otomatikman elektrik verir ve elektrik çarpması meydana gelebilir.

4. Asansör’ün motor yataklarına ve makineye her ay yağ ilave edilmesi gerekmektedir.Eğer edilmezse asansör’ünmotorunda yanma ve makine şanzıman dişlisinde bozulmalar olup çok miktarda masraflar meydana gelecektir.

 

VERDİĞİMİZ BAZI HİZMETLER

♦ Ankara Asansör Bakım Onarım

♦ Asansör Tamiri Ankara Keçiören

♦ Asansör Tamiri Ankara Yenimahalle

♦ Asansör Bakım Ücretleri Ankara

♦ Asansör Tamir Firmaları Ankara

♦ Ankara Asansör Firmaları

♦ Ankara Ostim Asansör Firmaları

♦ Ankara Asansör Şirketleri

♦ Asansör Tamiri Ankara Dikmen

 

 

ASANSÖR BAKIMI ANKARA ÇANKAYA'DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

Merkez, Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş, Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Dikmen, Esat, Büyük Esat, ​Gaziosmanpaşa (GOP), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan, Hürriyet, Söğütözü, TBMM, yüzüncüyıl işçi blokları, zafertepe


ASANSÖR BAKIMI ANKARA KEÇİÖREN'DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

Keçiören, Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Keçiören, Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz Mayıs MahallesiHasköy, Ondokuz Mayıs Mahallesi


ASANSÖR BAKIMI ANKARA YENİMAHALLE'DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

Atatürk Orman Çiftliği, Akın, İstasyon, Batıkent, Çayyolu, Demetevler, İvedik Organize Sanayi, Karşıyaka, Susuz, Şentepe, Yakacık, Yenimahalle, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, Yaşamkent, Konutkent, Yükseltepe.


ASANSÖR BAKIMI ANKARA MAMAK'DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

Cebeci, Abidinpaşa, Akdere, Tuzluçayır, Natoyolu, Saime Kadın, Yeşilbayır, Kayaş, Bogaziçi, Türközü, Kolej, İncesu, Dörtyol, Zerdalitepe, Demirlibahçe, Gülveren, Hüseyingazi, Misket Mahallesi,


ASANSÖR BAKIMI ANKARA ALTINDAĞ'DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

​​Altındağ, Anafartalar, Aydınlıkevler, Hasköy, Hisar, İskitler, Opera, Önder Mahallesi, Peçenek, Samanpazarı, Siteler, Telsizler, Ulubey, Ulus, Yeşilöz, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, DışkapıAltındağ, Anafartalar, Aydınlıkevler, Hasköy, Hisar, İskitler, Opera, Önder Mahallesi, Peçenek, Samanpazarı, Siteler, Telsizler, Ulubey, Ulus, Yeşilöz, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Dışkapı
 

 

Çankaya Esnaf Rehberi

Adres: Hükmet cad. 3/15 Ulus / Ankara
Telefon: 0 312 324 25 77  -  Fax:
Email: bilgi@cankayaesnafrehberi.com