Bilgi: Veritabanımızda an itibariyle toplam 194 kategori ve 1137 kayıtlı firma bulunmaktadır.
|
Çankaya Burada ! Sizin firmanız nerede ?
 • tesisatçı Dikmen 0312 4184007
 • Cihazla Su Kaçağı Bulma Dikmen 0312 418 4007
 • Kombi Tamir ve Bakımı Dikmen 0312 418 4007
 • KANAL AÇMA DİKMEN 0312 418 4007
 • PETEK TEMİZLEME DİKMEN 0312 418 4007
 • SU DEPOSU BAKIMI DİKMEN 0312 418 4007

MENU

Harita

Tesisatçı Dikmen 0312 418 4007


 Hizmetlerimiz 

 • Su Kaçağı Bulma Dikmen

Su Kaçağı Bulma ile ilgili bu problemleri en az hasarla ve maddi açıdan ekonomik şekilde gidermenizi sağlayan
uzman şirketler var. Tabi sizin de bu şirketi seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar.. Şirketimiz Su Kaçağı tespit
etmek için gerekli olan malzeme ve teknolojik donanıma sahip mi?

 • Cihazla Su Kaçağı Tespiti Ankara

Petek Temizliği Ankara
Petek temizliği her konudan gerekli bir ihtiyaçtır; Öncelikle güzel ısınmamız için ve ardından bütçemiz için kombi peteklerimizin enaz 2 yılda bir temizlenmesi gerekmektedir.

 • Kalorifer Temizliği

Petek temizliği yapılırken özel makinalar kullanılmakta. Ayrı olarakda bu yıkama işlemine özel kimyasal ilaçlar kullanılır.
Ankara Petek Temizleme
Petek Temizleme, kombi arızaları, peteklerin bazı bölgelerinde ısınmama durumu, fazla yakıt harcaması gibi sorunlar olarak karşımıza çıkar.

 • Ankara Petek Temizliği

Petek temizliği yapılmadığı zaman kombi ısıtma sistemlerinde, ısınamama sorunlarına ve bunu düşünürekten doğalgazı ayarını yükseltme sonucu yüksek fatualar gelmektedir.

 • Kalorifer Petek Temizliği

Kalorifer Petek Temizliği demir boru ev ve işyeri tesisatlarda miktarı doğru ayarlanmazsa sistem güçsüz düşmüştür.
Petek Temizliği Fiyatları Ankara
Ankara Petek Temizleme Fiyatları, tesisatınızın ve peteklerinizin durumuna göre değişmektedir.
Petek Temizleme Fiyatları Ankara Petek Başı ücreti 2014 yılı ocak ayı itibari ile 20 tl. dir.

 • Petek Temizliği Nasıl Yapılır ?

Petek Temizliği Nasıl Yapılır Öncelikle tesisatin içerisindeki su tahliye musluğun boşaltilir ve böylece petek temizliğine başlanmiş olur.

 • Ankara TIKALI GİDER AÇMA

Gider Tıkanıklığı Açma Ankara
Ankara Gider tıkanıklığının da diğer pek çok tıkanıklıkta olduğu gibi başlıca sebebi insandır. Yabancı cisimler, kullanılmış atık yağlar, yemek artıkları giderlerin tıkanmasına neden olmaktadır.

 • Kırmadan Tıkanıklık Açma Ankara

Ankara Kırmadan tıkanıklık açma işleminde kaliteli bir ustanın veya iyi bir ekibin olması bazen yeterli gelmeyebilmektedir.
Tıkalı Banyo Gideri Açma Ankara
Tıkalı Banyo Gideri Açma boruları sadece bir kişiyi ilgilendirmemektedir. O tesisata bağlı tüm apartman sakinleri bu durumdan etkilenmektedirler.

 • Boru Tıkanıklığı Açma Ankara

Boru tıkanıklığı açma işlemi biraz meşakatli bir işlemdir. Öncelikle kameralar yardımıyla tıkanıklığın olduğu bölge tespit edilmektedir.

 • Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet tıkanıklığı açma da içerisinde yabancı maddelerin birikmesi sonucu tıkanma meydana gelmektedir.
Atık Su Borusu Tıkanıklığı Açma Ankara
Atık su borusu tıkanıklığı açma işlemi yapılırken, sadece tıkanıklığın açılması düşünülmemelidir. Bu işlem gerçekleştirilirken boru çevresine de zarar vermemeye dikkat edilmelidir.

Kanal tıkanıklığı açma konusunda kullanılan makineler, zaman içerisinde gelişmiş ve son teknoloji ürünü olarak piyasa sürülmüştür.
Lavabo Tıkanıklığı açma Ankara
Lavabo tıkanıklığı açma nın, daha ciddi sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Su sızdırma olayında ise onarma işlemi yeniden kameralar yardımıyla bulunmaktadır.

 • Boru Tıkanıklığı Açma Ankara

Boru tıkanıklığı açma işlemi biraz meşakatli bir işlemdir. Öncelikle kameralar yardımıyla tıkanıklığın olduğu bölge tespit edilmektedir.

 • Tuvalet Tıkanıklığı Açma Ankara

Tuvalet tıkanıklığı açma için yetkili kişilerden yardım istek gerekmektedir. Günümüzde yetkili kişiler son model cihazlar kullanarak tuvalet tıkanıklıklarını açmaktadır.

 • Banyo Tıkanıklığı Açma Ankara

Banyo tıkanıklığı açma işlemidir. Bu işlem eskiyle kıyaslandığı zaman şimdi çok daha kolay yöntemlerle yapılabilmektedir.
Pimaş Tıkanıklığı Açma Ankara
Pimaş Tıkanıklığı Açma, halk arasında tuvalet küvet ve eviyeden çıkıp kanalizasyona bağlanan boru hattıdır. Pimaş açma ise bu boru hatlarındaki tıkanıklığı açmaya yarayan aletin adıdır.

 • Ankara Tıkalı Gider Açma

Tıkalı Gider Açma için gelen yetkili kişiler öncelikle tıkalı gidere kamera yollamaktadırlar. Ayrıca o bölgede duvar ve fayans çevrelerine de dedektörler yerleştirmektedirler ki bu işlemi su nerden itibaren akmıyor tespit edebilmek için yapmaktadırlar.

 • Sıhhi tesisat işlerimiz:

Banyo tesisatları
Tesisat değişiklikleri
Şofben tamiratları
Rezervuar ve sifon tamirleri
Küvet ve duş arızaları
Su sızıntıları
Kanal tıkanıklıkları
Atık su problemleri
Çeşme tamirleri
Banyo ve mutfak tadilatları
Kırım işleri
Tesisat düzenlemeleri
Duvar örme ve sıva tamirleri
Fayans ve seramik döşemeleri
Vitrifiye ve armatür montajları
Hilton lavabo
Duşakabin Sistemleri

Her türlü sıhhi tesisat ve tamirat işleri için bizi arayabilirsiniz.Ankara Petek Temizliği kombi petekleri ısınmamız için kullandığımız ürünlerdir. İçerisinde devir daim olan suyun ısınmasıyla etrafa ısı yayan sistemdir. Zaman geçtikçe peteklerin içinde bulunan suyun kireç, korozon ve çamur birikimi nedeniyle, ısınamama problemlerine sebep olduğu görülmüştür. Bu durumlarda petekleriniz istediğiniz derecede ısınamayarak, ısıtma işlemini yerine getirmekte hiç kaçınılmaz zorlanacaktır.Petek temizliği için güvenilir, konusunda uzman firmalarla iletişime geçmeniz önemlidir. Servis güvencesi verebilen firmalar, petek temizliği için özel kimyasalları ilaçları kullanan, vermiş oldukları hizmetlerden sonra da müşterilerinin tesisatında olan sorunlarında yanında olacak, uzman personelleri bünyelerinde olan firmalar ilk tercihiniz olarak düşünmemiz daha uygun olur.Ülkemizde Ankara gibi soğuk kış ayları geçirdiğimiz bir ilimizde, petek temizliği son derece önemli bir uygulamadır. Ankara petek temizliği işleminin çok sık yapılması gereken bir ilimizdir. Çünkü kış aylarında oldukça soğuk
geçirdiğimiz için, kombi ve kaloriferlerimiz sürekli açık tutulmaktadır. Kullanımı fazlaca olduğu için, peteklerde birikmiş olan kireç, tortu ve ya çamur birikintisi de zarar verecek derecede fazla olmaktadırlar. Bu sebepten dolayı peteklerin daha da sık temizlenmesi gerekmektedir. Ankara petek temizliği için bulabileceğiniz birçok firma bulabiliriz. Tercih yapacağımız zaman güven duyduğumuz firmalar ile çalışmanız, tesisatınızla ilgili sorunlarınızın önlenmesine mutlaka yardımcı olacaktır. Konusunda tecrübe sahibi olmuş olan ustalarla çalışan firmaları tercih edersek, aldanmayız. Petek temizliği yapacak firmaların bunu hangi yöntemle yapmış olduğu da çok önemli bir konudur. Tesisatınıza zarar vermeyecek, temizlikten kısa bir zaman sonra aynı sorunu yaşamayacağınız yöntemleri kullanan firmalar seçeceklerinizde ilk sıralarda
olmalıdır. Ankara’da bu işle alakalı birçok firma bulunmaktadır, fakat en önemlisi hangisinin doğru yöntemleri
kullanmış olmalıdır. Özel ilaçlar ve makinalar yardımı ile tesisatınızın içinde devir daim, temizliğini gerçekleştiren
firmalar doğru bir şekilde hareket etmiş olurlar. Bu biçimde petek temizliği yapan firmaları öncelik olarak tavsiye etmekteyiz.
Peteklerinizde yaptıracağınız temizliği, gelecek doğalgaz faturalarına da yansıyacağından dolayı bütçe olarak ta faydasını mutlaka görürüz. Hem ısınma seviyesini arttıracak, hem de faturalarımızda tasarrufta bulunmuş olacaksınız. Çevreye olan katkınızı da ayrıca unutmamak lazımdır. Daha az doğalgaz tükettiğiniz için çevremizi de daha az kirletmiş olacaksınızdır. Ankara petek temizliği konusunda mutlaka biraz araştırarak hareket edin. Bulmuş olduğunuz firmalardan bu işlemi nasıl yapacaklarını öncelikle öğrenin. Peryodik olarak yaptırdığınızda aradaki farkı sizde göreceksiniz. Petekleriniz yıkandığında o kadar güçlü iyi ısıtır ki el sürmekten çekinebilirsinizde. Petek temizliği konusunda bu işte ustalarımızı sizlere göndermekteyiz hiçbiryeri kirletmeden de işlerini bitirirler. Petek temizliği yapılmadığı zaman kombi ısıtma sistemlerinde, ısınamama sorunlarına ve bunu düşünürekten doğalgazı ayarını yükseltme sonucu yüksek fatualar gelmektedir. bu gibi olumsuzlukların doğalgaz tesisatında ortaya çıkan arızalar, sıcak su devirdaimi tam olarak yapamasından kaynaklanıyor ısınamama sorunları meydana gelmektedir petek temizliği konusunda uzman ekiplerimiz peteklerinizi makinalara birlikte hiçbiryeri kirletmeden ve dökmeden işlerini kısa sürede bitireceklerdir.

Hizmet bölgelerimiz; Yayla Küçükesat Barbaros Mahallesi Doğuş Mahallesi Esatoğlu Mahallesi Muhsinertuğrul Mahallesi Tınaztepe Mahallesi Maltepe Eti Mahallesi Maltepe Mahallesi ODTÜ Karakusunlar Mahallesi Öveçler Akpınar Mahallesi Aşağıöveçler Mahallesi Ata Mahallesi Aydınlar Mahallesi Gökkuşağı Mahallesi Huzur Mahallesi Karapınar Mahallesi Keklikpınarı Mah Öveçler Mahallesi Sokullumehmetpaşa Mahallesi Şehitcengizkaraca Mahallesi Şehitcevdetözdemir Mahallesi Sıhhiye Cumhuriyet Mahallesi Fidanlık mahallesi Sağlık Mahallesi Sıhhiye/Zafer Eti Mahallesi Kızılay Mahallesi Korkutreis Mahallesi Söğütözü Beştepe Mahallesi Topraklık/Kurtuluş Arkatopraklık Mahallesi Çamlıtepe Mahallesi İleri Mahallesi İncesu Mahallesi Kurtuluş Mahallesi Topraklık Mahallesi Tunalı Hilmi Aziziye Mahallesi Çankaya Mahallesi Güvenevler Mahallesi Güzeltepe Mahallesi Remzioğuzarık Mahallesi Turan Güneş Yıldızevler Mahallesi Yenişehir Kızılay Mahallesi Yıldız Birlik Mahallesi İlkbahar Mahallesi Sancak Mahallesi Yıldız Mahallesi Yıldızevler Mahallesi Yukarıdikmen Mahallesi Yüzüncüyıl/Karakusunlar Girne Mahallesi Karakusunlar Mahallesi Lefkoşe Mahallesi Omorfo Mahallesi Yüzüncüyılişçiblokları Mahallesi Zafertepe Bağcılar Mahallesi Bayraktar Mahallesi Boztepe Mahallesi Göktürk Mahallesi Metinoktay Mahallesi Mimarsinan Mahallesi Murat Mahallesi Seyranbağları Mahallesi Umut Mahallesi Zafertepe Mahallesi Ahlatlıbel Ahlatlıbel Mahallesi Anıttepe Anıttepe Mahallesi Mebusevleri Mahallesi Yücetepe Mahallesi Ayrancı Ayrancı Mahallesi Aziziye Mahallesi Güvenevler Mahallesi Güzeltepe Mahallesi Remzioğuzarık Mahallesi Bahçelievler Bahçelievler Mahallesi Yukarıbahçelievler Mahallesi Balgat Balgat Mahallesi Cevizlidere Mahallesi Çiğdem Mahallesi Çukurambar Mahallesi Ehlibeyt Mahallesi Huzur Mahallesi İşçiblokları Mahallesi Kızılırmak Mahallesi Mustafakemal Mahallesi Nasuhakar Mahallesi Oğuzlar Mahallesi Öveçler Mahallesi Söğütözü Mahallesi Yukarıöveçler Mahallesi Basınsitesi Aziziye Mahallesi Güvenevler Mahallesi Güzeltepe Mahallesi Beşevler/Emek Beşevler Mahallesi Beştepe Mahallesi Emek Mahallesi Beysukent Mutlukent Mahallesi Bilkent/Bilkentplaza/Beytepe Mutlukent Mahallesi Üniversiteler Mahallesi Cebeci 50.Yıl Mah Cebeci Mahallesi Cengiztopel Mahallesi Çamlıtepe Mahallesi Dilekler Mahallesi Ertuğrulgazi Mahallesi Erzurum Mahallesi Fakülteler Mahallesi Çayyolu Mutlukent Mahallesi Ümit Mahallesi Dikmen Aşağıdikmen Mahallesi Harbiye Mahallesi İlkadım Mahallesi İlker Mahallesi Keklikpınarı Mahallesi Malazgirt Mahallesi Metinakkuş Mahallesi Mürseluluç Mahallesi Naciçakır Mahallesi Oran Mahallesi Osmantemiz Mahallesi Yukarıdikmen Mahallesi Gaziosmanpaşa(Gop) 100.Yıl Mahallesi Barbaros Mahallesi büyükesat Mahallesi Gaziosmanpaşa Mahallesi Kazımözalp Mahallesi Güvenpark Esat Mahallesi Kültür Mahallesi Meşrutiyet Mahallesi Hürriyet Devlet Mahallesi Esatoğlu Mahallesi Meşrutiyet Mahallesi Namıkkemal Mahallesi Kavaklıdere, Aziziye Mahallesi Çankaya Mahallesi Güvenevler Mahallesi Güzeltepe Mahallesi Remzioğuzarık Mahallesi Kırkkonaklar Birlik(Çukurca) Mahallesi Devlet Mahallesi Kazımözalp Mahallesi Kırkkonaklar Mahallesi Kızılay Cumhuriyet Mahallesi Emek Mahallesi Fidanlık Mahallesi Kızılay Mahallesi Kültür Mahallesi Meşrutiyet Mahallesi Sağlık Mahallesi Kocatepe Cumhuriyet Mahallesi Emek Mahallesi Esat Mahallesi Fidanlık Mahallesi Kızılay Mahallesi Kültür Mahallesi Kültür Mahallesi Meşrutiyet Mahallesi Meşrutiyet Mahallesi Sağlık Mahallesi Köyler Akarlar Beytepe Çavuşlu Evciler Karahasanlı Karataş Kömürcü Mühye Tohumlar Yakupabdal

tesisatçı çankaya, çankaya su kaçağı bulma, cihazla su kaçağı bulma ankara, dikmen kanal tıkanıklığı açma, çankaya tesisat firmaları, petek temizleme ankara, petek temizleme dikmen, su deposu temizliği ankara,

 


Daha Büyük Görüntüle

 

İletişim Bilgileri

 Yetkili Kişi
:
 
 Telefon
:
(+90) 312 418 4007
 
 GSM No
:
0535 418 78 00
 
 Fax
:
 
 Adres
:
Ankara Geneli Hizmetinizdeyiz. 7/24 Sihhi Tesisatçı Ankara
 
 Ülke / Şehir / İlçe
:
Türkiye / Ankara / Çankaya
 
 
 Web
:
 
 Başlangıç Tarihi
:
30.03.2009
 
 Bitiş Tarihi
:
30.03.2019
 

Foto Galeri

Çankaya Esnaf Rehberi

Adres: Hükmet cad. 3/15 Ulus / Ankara
Telefon: 0 312 324 25 77  -  Fax:
Email: bilgi@cankayaesnafrehberi.com