Bilgi: Veritabanımızda an itibariyle toplam 194 kategori ve 1142 kayıtlı firma bulunmaktadır.
|
Çankaya Burada ! Sizin firmanız nerede ?
  Finans
  Spor
  Turizm
Tüm Kategoriler için tıklayın
Firma : Emek Nakliyat 0312 418 4 007
 Üye Tipi
:
Gümüş Paket
 Yetkili Kişi
:
emek nakliyat firmaları ankara
 Telefon
:
(+90) 0312 418 4 007
 GSM No
:
0535 418 78 00
 Fax
:
 Adres
:
Bahçelievler Mah. bahçelievler/ANKARA
 Ülke / Şehir / İlçe
:
Türkiye / Ankara / Çankaya
 Web
:
 Başlangıç Tarihi
:
17.12.2010
 Bitiş Tarihi
:
31.12.2011
  •  Firma Hakkında
  •  Haberler
  •  Resimler
  •  Ürünler
  •  İlanlar
  •  Harita

Emek  Nakliyat müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmaktadır. Emek Nakliyat şirketi her şeyden önce müşteri memnuniyetine önem vererek çalışmalarına devam etmektedir. Evden eve taşıma ile ilgili web sitemizde firmamızla ile ilgili her türlü sorularınızın cevabını bulacağını umuyoruz. Cevabını bulamadığınız sorular için lütfen bize ulaşınız. Uzman ve deneyimli personelimiz hemen sorularınızı yanıtlayacaktır

 

HAKIMIZDA: Emek Nakliyat  2006 yılında kurulmuş olup 7 senelik alt yapı çalışması ve deneyim sağladıktan sonra 2013 yılında Emek NAKLİYAT TİC. LTS. ŞTİ. olmuş ve 8 senelik tecrübesiyle ASANSÖRLÜ evden eve nakliyat hizmeti vermeye devam etmektedir.


Evden eve nakliyat şüphesiz lojistik ve taşımacılık sektörünün en önemli dallarının başında gelmektedir.
Bizler sizlere HAK ETMİŞ OLDUĞUNUZ EN İYİ HİZMETİ verebilmek için buradayız.
Üstün kalite politikamız ve müşteri memnuniyetini ilke edinmemizin getirdiği bir çabayla yerine getirmekte olup bu sektörde geçirdiğimiz 20 yılın getirdiği hizmetlerimizde bunu kanıtlamaktadır.

MİSYON

Yurtiçinde taşımacılık sektörünü geliştirerek özelikle evden eve sektöründe Türkiye'nin en iyi markalar arasında yer almak, gelişmiş teknolojiler kullanarak yetişkin kadrosuyla insan odaklı, sağduyulu, memnun müşteri yaklaşımıyla ulusal hizmet şirketi olmaktır.

 

 

VİZYONUMUZ

Emek Nakliyat evden eve taşımacılık sektöründe iş uzmanlığını işi deneyimi ile birleştirerek kendine özgün hizmeti anlayışıyla müşterilerin ihtiyaçlarını birebir çözümler getirmek ve geliştirmek.


*Hasarsız nakliye garantisi
*uzmandan demonte ve monte işlemleri
*işi iyi bilen uzman kadro
*Malın değerine göre sigorta
*koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti garantisi

AMBALAJLAMA:
Evden eve nakliyat da iyi bir taşımacılık için en önemli unsur şüphesiz eşyaların iyi bir şekilde paketlenmesi ve ambalajlanmasıdır. Firmamızca paketleme ve ambalajlama malzemesi olarak köpüklü naylon, ambalaj kağıtları ve sık aralıklarla değiştirilen battaniyeler kullanılmaktadır.
Salon,oturma odası, yemek odası ve yatak odası mobilyasına göre ambalaj malzemesi seçilir ambalajlanır ve demonte-monte işlemi yapılır. Tüm kırılacak eşyalarınız firmamız personelince özel ambalaj yapılarak sarılır, özel fıçılara konulup hiç bir şekilde zarar görmeyecek şekilde önlemler alınıp taşınır.

emek nakliyat, nakliyeci emek, ankara emek nakliyat firması, bahçelievler nakliyat, nakliyat bahçelievler, tandoğan nakliyat firması, ankara nakliyat firmaları, ankara emek nakliyat, ankara emek nakliyeci, emek nakliyeci, 
 

emek nakliyat
20 senelik tecrübesiyle ASANSÖRLÜ evden eve nakliyat hizmeti vermeye devam etmektedir. Evden eve nakliyat şüphesiz lojistik ve taşımacılık sektörünün en önemli dallarının başında gelmektedir. AMBALAJLAMA: Evden eve nakliyat da iyi bir taşımacılık için en önemli unsur şüphesiz eşyaların iyi bir şekilde paketlenmesi ve ambalajlanmasıdır. Firmamızca paketleme ve ambalajlama malzemesi olarak köpüklü naylon, ambalaj kağıtları ve sık aralıklarla değiştirilen battaniyeler kullanılmaktadır. Salon,oturma odası, yemek odası ve yatak odası mobilyasına göre ambalaj malzemesi seçilir ambalajlanır ve demonte-monte işlemi yapılır. Tüm kırılacak eşyalarınız firmamız personelince özel ambalaj yapılarak sarılır, özel fıçılara konulup hiç bir şekilde zarar görmeyecek şekilde önlemler alınıp taşınır. emek nakliyat, nakliyeci emek, ankara emek nakliyat firması, bahçelievler nakliyat, nakliyat bahçelievler, tandoğan nakliyat firması, ankara nakliyat firmaları, ankara emek nakliyat, ankara emek nakliyeci, emek nakliyeci,
Emek Nakliyat 0312 417 4 007
Evden eve nakliyat da iyi bir taşımacılık için en önemli unsur şüphesiz eşyaların iyi bir şekilde paketlenmesi ve ambalajlanmasıdır. Firmamızca paketleme ve ambalajlama malzemesi olarak köpüklü naylon, ambalaj kağıtları ve sık aralıklarla değiştirilen battaniyeler kullanılmaktadır. Salon,oturma odası, yemek odası ve yatak odası mobilyasına göre ambalaj malzemesi seçilir ambalajlanır ve demonte-monte işlemi yapılır. Tüm kırılacak eşyalarınız firmamız personelince özel ambalaj yapılarak sarılır, özel fıçılara konulup hiç bir şekilde zarar görmeyecek şekilde önlemler alınıp taşınır. AMBALAJLAMA: Evden eve nakliyat da iyi bir taşımacılık için en önemli unsur şüphesiz eşyaların iyi bir şekilde paketlenmesi ve ambalajlanmasıdır. Firmamızca paketleme ve ambalajlama malzemesi olarak köpüklü naylon, ambalaj kağıtları ve sık aralıklarla değiştirilen battaniyeler kullanılmaktadır. Salon,oturma odası, yemek odası ve yatak odası mobilyasına göre ambalaj malzemesi seçilir ambalajlanır ve demonte-monte işlemi yapılır. Tüm kırılacak eşyalarınız firmamız personelince özel ambalaj yapılarak sarılır, özel fıçılara konulup hiç bir şekilde zarar görmeyecek şekilde önlemler alınıp taşınır. emek nakliyat, nakliyeci emek, ankara emek nakliyat firması, bahçelievler nakliyat, nakliyat bahçelievler, tandoğan nakliyat firması, ankara nakliyat firmaları, ankara emek nakliyat, ankara emek nakliyeci, emek nakliyeci,

Çankaya Esnaf Rehberi

Adres: Hükmet cad. 3/15 Ulus / Ankara
Telefon: 0 312 324 25 77  -  Fax:
Email: bilgi@cankayaesnafrehberi.com