Bilgi: Veritabanımızda an itibariyle toplam 198 kategori ve 1207 kayıtlı firma bulunmaktadır.
|
Çankaya Burada ! Sizin firmanız nerede ?
  Finans
  Spor
  Turizm
Tüm Kategoriler için tıklayın
Firma : AKSÖZ HALI YIKAMA 311 66 11 ANKARA
 Üye Tipi
:
Gümüş Paket
 Yetkili Kişi
:
halı yıkama çankaya ankara
 Telefon
:
(+90) 312 311 66 11
 GSM No
:
0533 335 08 11
 Fax
:
(+90)
 Adres
:
Çankaya/keçiören/mamak/yenimahalle/
 Ülke / Şehir / İlçe
:
Türkiye / Ankara / Çankaya
 Başlangıç Tarihi
:
25.07.2004
 Bitiş Tarihi
:
25.10.2024
  •  Firma Hakkında
  •  Haberler
  •  Resimler
  •  Ürünler
  •  İlanlar
  •  Harita

 

Halılar evlerimizin vazgeçilmez eşyalarındandır , her bahar yapılan temizlik, apartman yaşantısı ve çalışan bayanların çokluğu sebebiyle halı yıkama büyük bir sektör haline gelmiştir.
Bu sektörü fırsat bilenler halı yıkama tesisi olduklarını iddia edip ucuz fiyatlar ile göz boyayıp oto yıkamalar ve apartman altlarında tamamen sağlıksız koşullarda ve bilgisizce bu işi yapmaktadırlar.
•Bizim tesisimiz sadece halı yıkama işlemi yapan, hijyenik bir ortamı olan halı yıkama için geliştirilmiş toz alma, otomatik yıkama makineleri bulunan bir tesisdir. Her halı dokuma tekniği, kullanılan boyanın cinsi (kök boyası, kimyasal boyalar vb.) ve iplik yapısı göz önünde bulundurularak cinsine uygun şampuanlar kullanılarak gerekli halı yıkama tekniği ile temizlenmektedir.halılarınızı gönül rahatlığı ile bize teslim edebilirsiniz.

HALI YIKAMA AŞAMALARI
•1-Halılarınız ücretsiz servisimizle adresinizden alınır
2-Halılarınızın diğer halılarla karışmasını önlemek için etiketlenir.
3-Toz alma işleminden geçirilir.
4-Bol su ve halı şampuanı ile yıkama işlemine alınır.
5-Yüksek teknoloji Full otomatik bantlı sistem makinalarda iyice yıkanan halı daha sonra bol su ile durulanır.
6-Yıkanan halılar, halılara zarar vermeyen makinelerde sudan arındılır.
7-Yıkanan halıların kurutma işlemi kapalı ortamda yapılmaktadır
• 8-Son denetim fırçalama ve leke kontrolü yapılarak ambalajlanır.
9-İsteğe bağlı olarak halılarınıza çift kat bunyan ipinden overlok yapılır.
10-Halılarınız yine ücretsiz servisimizle Ambalajlı adresinize teslim edilir.

Ankara Çankaya Halı , Koltuk Yıkama , Balgat halı Yıkama Şirketleri , Dikmen Halı Yıkama Şirketleri Ankara , Ankara Beysukent Temizlik , Çayyolu Temizlik Şirketleri Ankara , Ankara Oran Temizlik ve Halı Yıkama Şirketleri , Kırkkonaklar Temizlik ve Halı Yıkama Şirketleri Ankara ,G.o.p Temizlik , Halı Yıkama Şirketleri Ankara ,Seyran Bağları Temizlik Halı Yıkama Ankara Şirketleri , Ankara Halı Yıkama , Kolej Temizlik Şirketleri , Kızılay Halı Yıkama Temizlik Ankara tandogan Temizlik , Halı Yıkama Şirketleri Ankara , Bahçeli Evler Halı , Koltuk Temizlik Şirketleri Ankara , Emek Halı Yıkama , Temizlik Şirketleri , Beştepe Halı Yıkama , Temizlik Şirketleri Ankara , Etemesgut Temizlik Şirketleri Ankara , Eryaman Temizlik Ankara , Ankara Batıkent Temizlik Şirketleri , Ostim Temizlik Şirketleri Ankara ,Yenimahalle Temizlik Ankara , Ankara Demetevler Temizlik Şirketleri, Gimat Temizlik Şirketleri , Cebeci Temizlik ,Halı Yıkama Şirketleri Ankara Fiyat Listesi ,Ve Ankara Genelinde Temizlik Hizmeti Vermekteyiz.


Ankara Temizlik ,Ankara Halı Yıkama , Ankara Temizlik Şirketleri , Ankara Halı Yıkama ,Temizlik Firmaları , Ankara Halı Yıkama ,Temizlik Şirketi , Ankara Temizlik ,Halı Yıkama Firması , Temizlik Şirketleri Ankara ,Temizlik Halı Yıkama Firmaları Ankara , Temizlik ,Halı Yıkama Şirketi Ankara , Ankara Halı Yıkama Temizlik Firması , Temizlik Fiyatları Ankara ,Temizlik Ankara , Ankara İnşaat Temizliği , Ankara Koltuk , Halı Yıkama Yıkama
Ankarada Temizlik , Halı Yıkama Şirketleri ,Halı Yıkama ,Temizlik Firmaları Ankara Fiyatları

Ankaradaki Temizlik ,Halı Yıkama Şirketleri ,Temizlik Şirketleri Tavsiye Ankara

ANKARA KOLTUK YIKAMA Ankara koltuk yıkama, koltuk yıkama Ankara sizlerin ev ve ofislerinde kullanmış olduğu gündelik hayatımızın vazgeçilmezi olan iş hayatının stresin ve tüm yorgunluğumuzu attığımız koltuklarımız yoğun kullanımdan dolayı temizlik ihtiyacı hasıl olur.

Ankara Koltuk Temizleme Hizmetleri

Koltuk temizleme

Koltuk temizleme hizmetleri genel olarak kaliteli ve güvenilir olması gereken temizlik hizmetleridir. Bu anlamda kullanılan temizleyiciler ve ekipmanların koltuk temizliğinde etkili temizlik sağlaması dikkat edilmesi gerekenlerdendir. Bu nedenle verdiğimiz koltuk temizleme hizmetlerinde alanında deneyimli ekibimiz en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Aynı zamanda koltuk temizliğinde kalitenin adresi olan firmamız, değerli müşterilerine sağladığı güven ve memnuniyet ortamı ile en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Sizde memnun kalacağınız bir koltuk temizleme hizmetleri için firmamız güvenle tercih edebilirsiniz. Ankara koltuk yıkama , Ankara temizlik firması , Ankara temizlik şirketi , koltukçu, koltukçu, koltuk temizlik şirketi, Ankara koltuk temizleme, Ankara koltuk temizliği, Çankaya temizlik şirketleri, koltuk temizleme firmaları Ankara, koltuk temizliği nasıl olmalı.

Yılların deneyimi ile sizlere temizlik sektöründe oldukça kaliteli hizmet vermekteyiz. Koltuk temizliği için en uygun temizlik yöntemleri kullanılarak hizmet verilmektedir. Bu nedenle sizde koltuklarınızın göz alıcı bir şekilde temizliği ile parlamasını istiyorsanız hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatı ve kalitesi ile kaçırılmayacak bir temizlik hizmeti sizlerin beğenisine sunulurken son derece özenli hareket edilmektedir.

Etkili ve pratik koltuk temizleme konusunda profesyonel olan ekibimiz kısa sürede koltuklarınızı tertemiz yaparak size teslim etmektedir. Temizli alanındaki hizmetlerimizden yararlanarak hem kaliteli bir koltuk temizleme hizmeti alabilir hem de temizliğe ayıracağınız vakti sevdiklerinizle birlikte değerlendirebilirsiniz.

Her bakımdan güven ve kalite sunan temizlik firmamız, geniş hizmet ağı ile pek çok kişiye hizmetlerini ulaştırmaktadır. Bu anlamda sizde kaliteli ve oldukça etkili temizlik için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir telefon kadar yakın olan hizmetlerimizden güvenle yararlanabilirsiniz.

Etiket: koltuk temizleme, koltuk temizliği, temizlik şirketleri, koltuk temizleme firmaları, koltuk temizliği nasıl olmalı

Posted in koltuk yıkama | Tagged Ankara koltuk temizleme, Ankara koltuk temizleme firmaları, Çankaya koltuk temizliği, koltuk temizliği nasıl olmalı, temizlik şirketleri

ANKARADAKİ KOLTUK YIKAMA VE TEMİZLEME HİZMETLERİ

Koltuk temizleme hizmetleri genel olarak kaliteli ve güvenilir olması gereken temizlik hizmetleridir. Bu anlamda kullanılan temizleyiciler ve ekipmanların koltuk temizliğinde etkili temizlik sağlaması dikkat edilmesi gerekenlerdendir. Bu nedenle verdiğimiz koltuk temizleme hizmetlerinde alanında deneyimli ekibimiz en iyi şekilde hizmet vermektedir. Aynı zamanda koltuk temizliğinde kalitenin adresi olan firmamız, değerli müşterilerine sağladığı güven ve memnuniyet ortamı ile en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Sizde memnun kalacağınız bir koltuk temizleme hizmetleri için firmamız güvenle tercih edebilirsiniz. ÇANKAYA Koltuk Yıkama

İyi temizlenmeyen koltuklar erken kirlenir, erken kirlenmeyi önlemek profesyonel bir temizlik ile başlar.

Firmamız tarafından yıkanmış koltuklar da hijyenik ve derinlemesine temizlik yapılmaktadır. Elde silmek kesinlikle iyi sonuç vermediği gibi lekeleri ve kirleri koltuk yüzeyine hapsetmekdir.

Koltuk temizliğinde en iyi temizlik sulu sistem olarak belirlenmiş olup kesinlikle fırça veya buharlı temizliği firmamız tavsiye etmemektedir.


Ankaradabir çok firma tarafından koltuk yıkama hizmeti verilmektedir, Fakat "BİZ DAHA İYİYİZ " tabiri ile koltuk yıkama yapılmaktadır. Bir çok firma sadece vaatlerde temizlik hizmeti sunmaktadır.

Koltuk temizliği sağlığınızı ilgilendiren bir hizmettir.

Sağlığınızı hiçe sayan firmalarında olduğunu siz değerli müşterilerimize duyuruyoruz.

"Koltuklarda herleke çıkar" tabiri kesinlikle yanlıştır, profesyonel leke çıkarıcılarında ürünlerinde ki etiketlerde bu tip yazıları görebilirsiniz.
Bizim işimiz sadece sizlere hijyenik ortamlar sunmaktır. Koltuk yüzeylerinde bulunan uzun süre geçmiş lekeleri çıkarmak, koltuk yüzeyinin veya kumaşın lekeyi çıkaracak kimyasala nekadar dayana bildiği ile sınırlıdır.

ankarada koltuk yıkama ve yerinde halı yıkama hizmeti servis bölgelerimiz çankaya koltuk yıkama, ayrancı koltuk yıkama, esat, dikmen koltuk yıkama, öveçler koltuk yıkama, koltuk yıkama öveçler, balgat koltuk yıkama, koltuk yıkama balgat, emek koltuk yıkama, koltuk yıkama emek, bahçelievler koltuk yıkama, tandoğan koltuk yıkama, koltuk yıkama tandoğan, maltepe koltuk yıkama, koltuk yıkama maltepe, kızılay halı yıkama firmaları, halı yıkama kızılay, esat koltuk yıkama, koltuk yıkama esat,


ankarada koltuk yıkama, Çankaya koltuk yıkama, ankara ucuz koltuk yıkama, ucuz koltuk yıkama ankara, koltuk yıkamada fırçalama yapılmalımı koltuk yıkama kumaşa zarar veriyormu, koltuk yıkama nasıl olmalıdır. Hijyenik koltuk yıkama
Krem renkli koltuk yıkama Koltuk silme

Çankaya Esnaf Rehberi

Adres: Hükmet cad. 3/15 Ulus / Ankara
Telefon: 0 312 324 25 77  -  Fax:
Email: bilgi@cankayaesnafrehberi.com