Bilgi: Veritabanımızda an itibariyle toplam 198 kategori ve 1207 kayıtlı firma bulunmaktadır.
|
Çankaya Burada ! Sizin firmanız nerede ?
  Finans
  Spor
  Turizm
Tüm Kategoriler için tıklayın
Firma : AKSÖZ HALI YIKAMA 311 66 11
 Üye Tipi
:
Gümüş Paket
 Yetkili Kişi
:
SAHİP
 Telefon
:
0312 311 66 11
 GSM No
:
0533 335 08 11
 Fax
:
 Adres
:
Umut Mah. Tekman Cad. No:18/B
 Ülke / Şehir / İlçe
:
Türkiye / Ankara / Çankaya
 Email
:
 Başlangıç Tarihi
:
05.05.2011
 Bitiş Tarihi
:
29.12.2012
 •  Firma Hakkında
 •  Haberler
 •  Resimler
 •  Ürünler
 •  İlanlar
 •  Harita

AKSÖZ HALI YIKAMA 0312 311 66 11 - 0533 335 08 11

Halılarınızı Ücretsiz Adresten Alınıp Yıkanır. Ve Adresinize Teslim Edilir. Halılarınız Garantili Yıkanır.

Duvardan Duvara Halılarınız Yerinde Yıkanır. Halılarınız Arkalı - Önlü Tek Tek Yıkanır. Overlok Yapılır. Koltuk , Battaniye ,

Yorgan , Yün Yıkama Yapılır.

Anahtar Kelimeler: Çankayada Halı yıkama firmaları, Ankara çankaya halı yıkama, ayrancı halı yıkama firmaları, halı yıkama çankaya, aksöz halı yıkama fabrikası, yıldızda halı yıkmacılar, gop ta halı yıkamacı, esat halı yıkama firmaları, evde halı ve koltuk yıkama, çankaya halı yıkama, abidinpaşada halı yıkamacı, kavaklıderede halı yıkamacı, yıldız halı yıkama firmaları, ankara halı yıkama firmaları, aksöz halı yıkama, birlik mahallesi halı yıkama firmaları, kırkkonaklar halı yıkama, kırkkonaklarda halı yıkama firmaları, halı yıkattırma maliyeti, ankarada el dokuması halı yıkayan firmalar, el dokuması halı yıkayan firmalar çankaya, halı yıkama, halı yıkama firmaları ankara, kuru temizlemecilere halı yıkayan firmalar anakara, anakara halı yıkama yapan firmalar, anakara halı yıkama firmaları telefon numarası, en ucuz halı yıkama, çankaya yıldız halı yıkama, öveçler halı yıkama, 100. yıl halı yıkama, halı yıkama balgat,

Keçiören halı yıkama, sanatoryum halı yıkama, dikmen halı yıkama, çankaya halı yıkama, ayrancı halı yıkama, batıkent halı yıkama, etimesgut halı yıkama, sincan halı yıkama, Ayrancı halı yıkama, gaziosmanpaşa halı yıkama, pursaklar halı yıkama-hasköy halı yıkama-ergazi halı yıkama-yenimahalle halı yıkama-şentepe halı yıkama-gersan halı yıkama-esertepe halı yıkama-kuşcagız halı yıkama-atapark halı yıkama-etlik halı yıkama-kızılay halı yıkama-maltepe halı yıkama-birlik halı yıkama-ayvalı halı yıkama- ankara halı yıkama, keçiören halı yıkama, etlik halı yıkama, balgat halı yıkama, eryaman halı yıkama, sincan halı yıkama, etimesgut halı yıkama, batıkent halı yıkama, çankaya halı yıkama, dikmen halı yıkama


Keçiöran halı yıkama-sanatoryum halı yıkama-dikmen halı yıkama-çankaya halı yıkama-ayrancı halı yıkama-batıkent halı yıkama-etimesgut halı yıkama-sincan halı yıkama-yenikent halı yıkama-gaziosmanpaşa halı yıkama-pursaklar halı yıkama-hasköy halı yıkama-ergazi halı yıkama-yenimahalle halı yıkama-şentepe halı yıkama-gersan halı yıkama-esertepe halı yıkama-kuşcagız halı yıkama-atapark halı yıkama-etlik halı yıkama-kızılay halı yıkama-maltepe halı yıkama-birlik halı yıkama-ayvalı halı yıkama- ankara halı yıkama, keçiören halı yıkama, etlik halı yıkama, balgat halı yıkama, eryaman halı yıkama, sincan halı yıkama, etimesgut halı yıkama, batıkent halı yıkama, çankaya halı yıkama, dikmen halı yıkama

 

Aksöz halı yıkama  311 66 11

evinize gelen ferahlık

 

 

YIKAMA İŞLEMİ ! önemli !

 

TEKNOLOJİ HARİKASI TAM OTOMATİK HALI YIKAMA MAKİNEMİZ HALILARINIZIN TEMİZLİĞİNDEKİ İŞLEM SAYISINI EN AZA İNDİRİYOR.BÖYLECE HALILARINIZIN DAHA AZ ZARAR GÖRMESİNE VE DAHA UZUN ÖMÜRLÜ OLMASINA YARDIMCI OLUYOR.

DAHASI MAKİNEMİZ OLAĞANÜSTÜ TASARIMI VE ÜZERİNDE BULUNAN BİRBİRİNDEN BAĞIMSIZ ÇALIŞAN DÖRT ADET FIRÇASI İLE BİZLERİN ÜST DÜZEY TEMİZLİK VE HİJYEN ELDE ETMESİNİ SAĞLAYAN EN ÖNEMLİ ARAÇLARIMIZDANDIR.

KURUTMA İŞLEMİ ! önemli !

 • BORU TİPİ SIKMA MAKİNEMİZ

HALILARINIZ BORU TİPİ SIKMA MAKİNEMİZ SAYESİNDE RULO HALDE SIKILIR. BÖYLECE HALILARINIZ HERHANGİ BİR KIRILMA VEDEFORMEYE MARUZ KALMAZ

BORU TİPİ SIKMA MAKİNEMİZ İLE SIKMA İŞLEMİ GÖREN HALILARINIZIN ÜZERİNDE % 10 ORANINDA BİR NEM KALIR.

 • KURUTMA ODALARIMIZ (yeni)

HALILARINIZ CİNSİNE GÖRE İSTENEN SICAKLIĞA AYARALANABİLEN KURUTMA ODALARIMIZ SAYESİNDE TOZ,DUMAN,DOĞADA BULUNAN VE DOKUMA ÜZERİNDE KALINTI BIRAKAN ZARARLI GAZLAR,RENK KAYBINA SEBEB OLAN GÜNEŞ IŞINLARI GİBİ DIŞ ETKENLERDEN ETKİLENMEDEN TAM ANLAMIYLA VE SAĞLIKLI OLARAK KURUTULUR.

SERVİS HİZMETLERİMİZ

 • EXPRESS SERVİS HİZMETİ  ( yeni - size özel - ücrete tabii )

Aksöz halı yıkama,SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN BAZI ANLARDA ZAMANIN NE KADAR KIYMETLİ OLDUĞUNUN BİLİNCİNDEDİR VE BU NEDENLE OLUŞTURDUĞU EXPRESS SERVİS HİZMETİ İLE YİNE BİR İLKE İMZA ATMIŞTIR.

Aksöz halı yıkama,express servis hizmeti taleb ettiğinizde ANKARA'nın heryerine 10.00 ytl gibi komik bir ek ücret karşılığında sadece sizin için fabrikamızdan çıkar ve evinize gelir bu ulaşım süresi ANKARA'nın en uzak yeri için maksimum 30 dakika olarak belirlenmiştir.

! önemli !

 • ÜCRETSİZ SERVİS HİZMETİ

Aksöz halı yıkama,YAYGIN SERVİS AĞI,YAPTIĞI İŞİN CİDDİYETİNİN FARKINDA OLAN SERVİS PERSONELİ VE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN EN İYİ TESLİM ZAMAN DİLİMİNİ SUNABİLEN TECRÜBELİ SEVK PERSONELİ İLE HALINIZI GÜNÜNDE,ZAMANINDA VE EN YÜKSEK KALİTE STANDARTLARINDA SİZLERE TESLİM ETMEYE ÇALIŞMAKTADIR. SERVİS KONUSUNDA HİÇBİR AYRINTIYI KAÇIRMAMAYA ÇALIŞAN Aksöz halı yıkama,BU ALANDA MÜŞTERİLERİNİN YÜKSEK BEĞENİSİNİ KAZANMAYI BAŞARMIŞ ENDER KURULUŞLARDAN BİR TANESİ OLMAYI BAŞARMIŞTIR.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

 • NAKİT ÖDEME

Aksöz halı yıkama,yapacağınız ödemeleri peşin olarak taleb etmez.Ödemelerinizi ürününüzü teslim aldıktan sonra yapmanız hem sizler için hemde firmamız için en sağlıklısı olacaktır.

 • KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Aksöz halı yıkama'nın siz değerli müşterilerine sunduğu hizmette sınır yoktur.Ödemelerinizi isteğinize bağlı olarak kredi kartı ile yapabilirsiniz hemde evinizde ve hiçbir efor sarfetmeden.

Çankaya Esnaf Rehberi

Adres: Hükmet cad. 3/15 Ulus / Ankara
Telefon: 0 312 324 25 77  -  Fax:
Email: bilgi@cankayaesnafrehberi.com