Bilgi: Veritabanımızda an itibariyle toplam 194 kategori ve 1147 kayıtlı firma bulunmaktadır.
|
Çankaya Burada ! Sizin firmanız nerede ?
  Finans
  Spor
  Turizm
Tüm Kategoriler için tıklayın
Firma : AKSÖZ HALI KOLTUK YIKAMA 311 66 11
 Üye Tipi
:
Bronz Paket
 Yetkili Kişi
:
 Telefon
:
0312 311 66 11
 GSM No
:
0533 335 08 11
 Fax
:
0312 311 66 11
 Adres
:
Umut Mah. Tekman Cad. No:18/b Çankaya/ankara
 Ülke / Şehir / İlçe
:
Türkiye / ankara / çankaya
 Email
:
 Başlangıç Tarihi
:
14.04.2011
 Bitiş Tarihi
:
14.04.2011
  •  Firma Hakkında
  •  Resimler
  •  Harita

Esat semtinde kurulan Çankaya başta olmak üzere tüm Ankara'ya temizleme alanında hizmet veren bir firmadır. Temizleme sektöründe en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermeyi amaç haline getiren Aksöz Temizleme, sekiz senelik tecrübesi, yetenekli personelleri ve modern makineleriyle farkını ortaya koymaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke haline getirmiş olan AksözTemizleme kurulduğu günden itibaren aynı titizlikle, aynı azim ve güleryüzle hizmetlerine devam etmektedir.

HALI YIKAMA ve TEMİZLİĞİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ: 0 (312) 311 66 11

TEMİZLEME İŞLEMLERİ

Aksöz Temizleme tarafından halılarınız kapınızdan teslim alındıktan sonra yıkanmak üzere kendi fabrikamıza getirilir.İlk olarak burada halılar cinslerine göre ayrılır. Makine, yün, shaggy, nepal, el dokuma, vs...Her halı türünün ayrı bir yıkama işlemi vardır. Öncelikle halıların eni ve boyu ölçülerek m2’si hesaplanır.Daha sonra makine halıları,el dokuma ve yün halılar ayrı ayrı yerlerde TEK TEK şebeke suyu kullanılarak yıkama işlemine alınır.Yıkama alanımız insan sağlığı açısından hijyenik ve tertemizdir.Halılarınız özel şampuan ile uzman personel tarafından yıkanmaktadır.Yıkama işlemi halıların ön ve arka kısmı temiz olana kadar sürer. Yıkama işlemi bittikten sonra halılara sıkma işlemi uygulanır.Sıkma makinaları halıda çok az nemli diyebileceğemiz kadar su bırakır. Bu aşamadan sonra halılar yaz aylarında açık havada kış aylarında ise kapalı sistem ısıtmalı odalarda askıda bekletilir.Yıkama ve kurutma işlemleri biten halılara son olarak görevli elemanlarımız sırasıyla kalite bakım kontrol işlemleri yapar ve halılar ilk günkü parlaklığı ve temizliği ile evinize teslim edilir.Yıkama teslim süresi yaz,kış en geç bir haftadır.Halılarınız evinizden size uygun saatte teslim alınır ve teslim edilir.Ankara'nın her semtine servisimiz vardır.Pazar günleri de hizmet vermekteyiz.Ayrıca halılarınız evinize teslimata kadar sigortalıdır.

• Ankara Halı Yıkama • Çankaya Halı Yıkama • Yenimahalle Halı Yıkama • Altındağ Halı Yıkama • Mamak Halı Yıkama
• Etimesgut Halı Yıkama • Gölbaşı Halı Yıkama
• Keçiören Halı Yıkama • Sincan Halı Yıkama

Buharlı Koltuk Yıkama

Doğal sebeplerden dolayı ya da yangın, su baskını ve tadilat çalışması sonrası meydana gelen kirlilik nedeniyle kirlenmiş olduğunu fark ettiğiniz koltuklarınızı sizler için pırıl pırıl yapıyoruz. Biz Pasifik Temizlik olarak koltuklarınız, çekyat, kanepe, yatak gibi devamlı kullanım aşamasında olan eşyalarınıza uygun makine ve ilaç garantisiyle yerinde yıkıyoruz. Sizler için çalışıyoruz.

KOLTUK YIKAMA ve TEMİZLİĞİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ: 0 (312) 311 66 11

Buharlı koltuk yıkama konusunda uzman elemanlarımız sizlere artık gelişen teknolojide en ileri derecede hizmet vermektedirler. şuan yeni çıkmış olan buharlı koltuk yıkama sistemi ile sizlere en kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktayız. sizde Ankara’nın en büyük koltuk yıkama firması ile en kaliteli hizmeti almak istiyorsanız düşünmenize gerek yok çünkü firmamızda hiç bir koltuk yıkama firmasının kullanmamış olduğu para iade garantisi ile koltuk takımlarınızı yıkamaktayız.

Buharlı koltuk yıkama denildiğinde ilk akla gelen firmalardan Aksöz koltuk yıkama şimdi son derece uygun olan fiyat ve kampanya ile sizlere hizmet vermektedir. Üstelik Ankara nın neresinde bulunursanız bulunun ücretsiz servis ağı ile sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir.

40 derece sıcak su ve 180 derece buharla yıkama işlemi yapılan koltuklarınızın temizlik keyfini çıkarmanın tam zamanı şimdi randevu almak için bir telefonla iletişim kısmından firmamız yetkilileri ile görüşerek randevu alabilirsiniz.
 

Çankaya Esnaf Rehberi

Adres: Hükmet cad. 3/15 Ulus / Ankara
Telefon: 0 312 324 25 77  -  Fax:
Email: bilgi@cankayaesnafrehberi.com