Bilgi: Veritabanımızda an itibariyle toplam 198 kategori ve 1207 kayıtlı firma bulunmaktadır.
|
Çankaya Burada ! Sizin firmanız nerede ?
  Finans
  Spor
  Turizm
Tüm Kategoriler için tıklayın
Firma : Muğla Beyaz Eşya Klima Tamir Bakım Servisi Marmaris Yuvam Teknik 444 28 46
 Üye Tipi
:
Gümüş Paket
 Yetkili Kişi
:
 Telefon
:
(+90) 444 28 46
 GSM No
:
 Fax
:
(+90)
 Adres
:
Marmaris
 Ülke / Şehir / İlçe
:
Türkiye / Muğla / Marmaris
 Email
:
 Başlangıç Tarihi
:
24.12.2020
 Bitiş Tarihi
:
24.03.2099
  •  Firma Hakkında
  •  Haberler
  •  Resimler
  •  Ürünler
  •  İlanlar
  •  Harita

 Uzman kadro ve teknik personeller ile Muğla servisi olarak verdiğimiz tüm hizmetler kalite standartları ölçüsünde müşterilerimize sunulmaktadır. Makinenizin çalışmasında veya veriminde bir aksaklık hissettiğinizde lütfen Muğla teknik servisimizi arayınız.

Muğla Marmaris Beyaz Eşya Tamirhanesi, yüksek kaliteli beyaz eşya onarım hizmetleri ile karşınızdadır. Fırın rezistans değişimi, fan motoru değişimi Muğla Teknik Servisi birimlerimiz tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Muğla Servisi adı ile kurulan işletmemiz satış sonrasında ihtiyaç duyulan servis açığını kapatmak için görev almıştır. Müdahalelerimiz Muğla Servisi bünyesinde kayıt altına alınarak ilerleyen dönemlerdeki aramalarınızda ürün hakkında bilgi sahibi olmamız sağlanıyor.

Muğla Servisi denilince akla ilk gelen şey müşteri dostu servis işletme anlayışı ve ekonomik fiyatlı çalışmalar yapan hizmet merkezidir.

Muğla genelinde ev ve işyerinizdeki arızalarda beyaz eşya servisi aramakla uğraşmanıza gerek bırakmadığımız gibi siz değerli müşterilerimize çamaşır ve bulaşık makinelerinin arızalarında da hızlı çözümler sunabilmekteyiz. Muğla beyaz eşya servisi yapacağınız görüşmeler sayesinde belirtmiş olduğunuz soruna göre gerekli ekipmanlar ile adresinize ulaşım sağlanmaktadır.

Muğla teknik merkezi, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımınıza katkıda bulunuyor. Muğla Servisi beyaz eşya ile ilgili tüm sorunlarınızı aynı gün ve ekonomik fiyatlı çalışmaları ile sonlandırmaktadır. Muğla Beyaz eşya servislerimizde motor arızaları ve fazla motor çalışmasının devamında ise beliren arızaların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.

Muğla Marmaris te faaliyet gösteren servisimiz Muğla beyaz eşya servisi olarak hizmet vermektedir. Muğla beyaz eşya servisi olarak garantisi geçmiş tüm cihazlarınızın tamir ve bakım işlemini gerçekleştirmekteyiz.

10 yılı aşkın süredir Muğla en kalabalık ilçelerinden olan Marmaris başta olmak üzere tüm ilçe, mahalle ve semtlerine en hızlı, en güvenilir ve en uygun beyaz eşya teknik servis hizmetini vermekteyiz. Muğla tüm Marmaris servis imkanlarımız mevcuttur. Her ihtiyaca tam teşekkürlü ekiplerimizle özel tamir hizmetimizi Muğla iline de sunmaktayız.

 

Çankaya Esnaf Rehberi

Adres: Hükmet cad. 3/15 Ulus / Ankara
Telefon: 0 312 324 25 77  -  Fax:
Email: bilgi@cankayaesnafrehberi.com