Bilgi: Veritabanımızda an itibariyle toplam 198 kategori ve 1207 kayıtlı firma bulunmaktadır.
|
Çankaya Burada ! Sizin firmanız nerede ?
Firma : Cebeci Simit Sarayı
 Üye Tipi
:
Gümüş Paket
 Yetkili Kişi
:
Serdar Fatih Güven
 Telefon
:
0312 362 86 88
 GSM No
:
0532 781 02 67
 Fax
:
 Adres
:
Cemal Gürsel caddesi No:41/A
 Ülke / Şehir / İlçe
:
Türkiye / Ankara / Cebeci
 Başlangıç Tarihi
:
18.03.2011
 Bitiş Tarihi
:
18.05.2012
  •  Firma Hakkında
  •  Haberler
  •  Resimler
  •  Ürünler
  •  İlanlar
  •  Harita

Yaklaşık 10 yıl önce ilk şubesini İstanbul Mecidiyeky'de açan Simit Sarayı, çok kısa süre içinde, bir dünya markası durumuna gelmeyi başarmıştır.

Bügün yurdun her tarafındaki 100'ü aşan şube sayısı ve 2000 ile başlayıp 100.000 adeti aşan günlük simit üretimi ile Simit Sarayı, geleneksel bir lezzeti üç ayaklı simit tezgahlarında saray konsepetine taşımıştır.

Türkiye'nin her tarafındaki şubelerinde, geleneksel halka simidin yanısıra, simidin her çeşidini, açma, poğaça, kek gibi unlu mamülleri, pasta, kurabiye, börek, çeşitlerini, sandviç ve pizzaları, sütlü tatlıları da tüketicinin beğenisine sunan Simit Sarayı tüm bu ürünleri dünyanın ilk kez tasarlanmış simit fabrikasında üretiyor. 

Son derece hijyenik koşullarda ve gıda mühendislerinin kontrolünde üretilen mamüller, satışa çıkacağı şubede ambalajından çıkarılarak pişiriliyor ve tüketicinin beğenisine sunuluyor. Sadece simit-çay satılan bir yer olmanın çok ötesine geçen ve giderek sayıları artan Simit Sarayı Cafeler ise sevdiklerinizle hoşça vakit geçirebileceginiz nezih cafeler durumunda ... Üstelik ev ortamının sıcak havasını, samimiyetini, rahatlığını aratmıyor. 

Krizden hedef büyüterek çıkan Simit Sarayı, yurt içinde her geçen gün şube sayısını artırmanın yanında yurt dışında  da şubelerini artırıyor. 

Bütünüyle bize özgü bir tat olan simitle yola çıkıp bir dünya markası oluşturmayı hedefleyen Simit Sarayı, bayragını artık ülke dışında  da dalgalandırmaktan onur duymaktadır.

Çankaya Esnaf Rehberi

Adres: Hükmet cad. 3/15 Ulus / Ankara
Telefon: 0 312 324 25 77  -  Fax:
Email: bilgi@cankayaesnafrehberi.com